«Крок за кроком» - програма виховання активних громадян»

30 січня в закладі дошкільної освіти №20 (завідувач Конфітовська С.І.) відбулось засідання міської творчої лабораторії  з впровадження програми «Крок за кроком».

Вихователь-методист Івасечко О.Б. познайомила  учасників з філософією програми, розкрила її основні ідеї щодо виховання активних громадян відкритого демократичного суспільства ХХІ століття, актуалізувала роль закладу освіти та родини як партнерів у передачі цінностей.

Вихователі середньої групи «Зіронька» Мількевич Н.І., Правдиченко І.В.  розповіли про організацію діяльності дітей та наповнення центру гри та драматизації, представили виставку-музей різних видів театру, виготовлених педагогами та батьками, показали фрагмент тематичного проекту з дітьми «Казковий вернісаж».

Майстриня народної іграшки Карабаєва Н.І. організувала майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки для дитячого театру.

Участь у засіданні творчої лабораторії, майстер-класі та дискусії  взяла методист дошкільної освіти НМЦ управління освіти і науки Осадчук Л.О.

Підсумовуючи роботу засідання, завідувач закладу Конфітовська С.І. дала поради та  цікаві ідеї щодо впровадження програми «Крок за кроком». 

До джерел духовних

 

29 січня в закладі дошкільної освіти №20 (завідувач Конфітовська С.І.)  проходив тематичний день «До джерел духовних».

Ранок розпочався з колядок, які пригадали та майстерно виконували діти, батьки та педагоги. Атмосферу українського народного колориту продовжив семінар-практикум «Ознайомлення дошкільників з культурними цінностями українського народу засобами декоративно-прикладного мистецтва». Керівник проекту «До джерел народних» Тетяна Янчук  разом із творчою групою педагогів представили зразки народних виробів різних регіонів України, познайомили з петриківським, косівським, васильківським, самчиківським розписами, вихователь-методист Олена Івасечко дала методичні рекомендації щодо планування та організації занять з декоративно-прикладного мистецтва, а керівник гуртка «Кольорові долоньки» провела майстер-клас по петриківському розпису.

 

23.01.2019 педагоги закладу прийняли активну участь у майстер-класі «Килимова вишивка». Майстриня Тетяна Ігорівна мама з групи «Веселка» поділилася своєю майстерністю, завдяки чому наші вихователі вишили дзвіночки для поповнення нашого міні-музею «Дзвіночок».