«Крок за кроком» - сучасна технологія

 

Програма «Крок за кроком» - інноваційна технологія, яка успішно впроваджується педагогами дошкільного навчального закладу №20 «Дзвіночок» (завідувач Світлана Конфітовська) та є актуальною вже понад десять років. Своїм досвідом та надбаннями колектив завжди ділиться з колегами.

25 квітня відбулось третє засідання базового ДНЗ з упровадження даної програми. Учасники познайомились з обладнанням «Центру гри та драматизації», особливостями організації діяльності дітей, переглянули проект «У чарівному світі театру» в групі «Голубята» (вихователі Тетяна Янчук, Аліна Василенко). Вихователь-методист Олена Івасечко провела майстер-клас «Види діяльності та проекти», під час якого педагоги ДНЗ міста вчились виготовляти ляльку-маріонетку, ляльки на пальцях, виконували ритмічні вправи, шаради, пантоміми.

Це була остання зустріч у цьому навчальному році, та можливості педагогів і цікавинки Програми ще не вичерпані. Вихователям дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» є ще чим поділитись із своїми колегами в наступному році.